Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
Fjala e Kryeministrit Berisha nė Ditėn e Rinisė
Fjala e KM Berisha kundėr dhunėn nė familje
Konferencė e pėrbashkėt e KM Berisha dhe KM Prodi
95 Vjet Shtet
Deklaratė pėr shtyp e Kryeministrit Berisha
Fjala e Kryeministrit Berisha nė Konferencėn e Parlamentarėve tė Vendeve tė Europės Juglindore
Fjala e Kryeministrit Berisha nė Asamblenė e Pėrgjithshme tė Kėshillit tė Traktatit tė Atlantikut tė Veriut, nė Otava, Kanada(Ang.)
Fjala e Kryeministrit Berisha nė Konferencėn e Ambasadorėve.
Konferencė shtypi e Kryeministrit Berisha me Kryeministrin Egjiptian Nazif (Ang.)
Intervistė e Kryeministrit Berisha dhėnė pėr TVSH, pas vizitės nė Egjipt.
Fjala e Kryeministrit Berisha nė Oxford Union
Fjala e Kryeministrit Berisha ne NATO
789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave