Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
KM Berisha nė Euronews
Berisha-Barroso nė konferencė pėr shtyp 6/05/08
KM Berisha nė HARDtalk
Fjala e KM Berisha nė Samitin e Bukureshtit
Kryeministri Berisha dhe Kryeministri Erdogan
KM Berisha dhe Zv/Presidenti i KE ,Fratini
Urimi i KM Berisha pėr pavaresinė e Kosovės
KM Berisha,nė audiencė me Madherinė e Tij Imperialele,Akihito
KM Berisha inspekton tunelin Thirrė-Kalimash
KM Berisha nė takimin vjetor me median
Konferencė pėr shtyp e KM Berisha dhe KM Kuvajtian
KM Berisha nė 17 vjetorin e themelimit tė P.D
6789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave