Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
KM Berisha nė ngritjen e Flamurit nė NATO 7/4/09
KM Berisha nė festimet pėr NATO-n 5/4/2009
KM Berisha, konferencė shtypi nė Samitin e NATOS 4/4/09
KM Berisha pėrshėndet anėtarėsimin nė NATO 1/4/2009
Parlamenti miraton paketėn ligjore pėr nė NATO 26/3/09
KM Berisha nė pėrvjetorin e 22 marsit 1992 22/03/2009
KM Berisha me rastin e 7 marsit 7/03/09
KM Berisha dhe KM Katarit Sheikh Hamad bin Jassem bin Jabr Al Thani nė konferencė pėr shtyp 10/03/2009
Fjala e KM Berisha me rastin e 20 shkurtit
Km Berisha ne 18 vjetorin e PD-se
Berisha-Berluskoni ne konference per shtyp
Berisha-Merkel ne konference per shtyp
56789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave