Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
Fjala e plotė e KM Berishės nė Asamblenė e OKB-sė 26/09/2009
KM Berisha nė konferencė pėr shtyp 27/07/09
KM Berisha konferencė shtypi 17/07/09
KM Berisha nė mbylljen e fushatės elektorale 26/06/09
KM Berisha shpreh falėnderimet pėr urimet e marra 03/07/09
KM Berisha e KM Erdogan inagurojnė Durrės -Kukės 25/06/09
KM Berisha hap tunelin Thirrė-Kalimash 31/05/09
Konferenca pėr shtyp e KM Berisha dhe Scheffer 8/05/2009
Scheffer Doktor Honoris Causa 8/05/09
Fjala e KM Berisha nė kongresin e PPE 30/04/09
Prononcim Berisha-Barrot Zv/President i KE 1/05/09
Kryeministri Berisha i dorėzon KM ēek Topolanek kėrkesėn e Shqipėrisė pėr aplikimin si vend kandidat pėr nė BE 28/04/2009
456789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave