Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
KM Berisha gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp me Presidentin e PPE, Joseph Daul 24/06/2010
KM Berisha nė konferencė pėr shtyp pas dorėzimit tė pyetėsorit 19/04/2010
KM Berisha dhe Sekretari i Pėrgjithshėm i Nato-s, Rasmussen, gjatė njė konferencė tė pėrbashkėt pėr shtyp 29/04/2010
KM Berisha dhe Presidenti i BE-sė Van Rompuy, gjatė prononcimit pėr shtyp, Bruksel 15/04/2010
Kryeministri Berisha gjatė dorėzimit tė Pyetėsorit dhe konferencės sė pėrbashkėt me komisionerin Stefan Fule nė Bruksel 14/04/2010
KM Berisha dhe Presidenti i Parlamentit Europian Jerzy Buzek, gjatė konferencės pėr shtyp, pas takimit mes tyre 15/04/2010
Kryeministri Berisha gjatė prononcimit pėr shtyp me Ministrin e Jashtėm italian Franko Fratini. 12/04/2010
KM Berisha dhe Komisioneri i BE pėr Zgjerim, Stefan Fule, gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp 19/03/2010
KM Berisha dhe KM estonez, Ansip, gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp 05/04/2010
KM Berisha dhe KM belg Leterme nė konferencė pėr shtyp 16/2/2010
KM Berisha konf pėr 100 ditėt e para tė qeverisjes 28/12/2009
Fjala e KM Berishės nė Samitin e Kopenhagenit 17/12/2009
23456789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave