Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
Kryeministri Berisha pėrshėndet vendimin pėrfundimtar pėr liberalizmin e vizave pėr Shqipėrinė 08/11/2010
KM Berisha dhe Drejtori pėr Ballkanin Perėndimor nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Zgjerimit nė KE z. Pierre Mirel 09/11/2010
KM Berisha dhe Presidenti Herman Van Rompuy gjatė deklaratės sė pėrbashkėt pėr shtyp 20/10/2010
KM Berisha gjatė intervistės tė dhėnė pėr rubrikėn "Intelligent Investing" me Stiv Forbes, pėr Forbes.com Copyright Forbes.com
KM Berisha dhe Komandanti i Komandės sė Aleancės pėr Operacionet nė Evropė, NATO (SACEUR), Admiral James G Stavridis, gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp 30/09/2010
KM Berisha gjatė fjalės sė mbajtur nė takimin plenar tė Asamblesė sė pėrgjithshme tė OKB, pėr Objektivat e Zhvillimit tė Mijėvjecarit 22/09/2010
KM Berisha dhe KM Thaēi gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp 03/09/2010
KM Berisha dhe KM Leterme gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp, nė Bruksel 29/07/2010
KM Berisha dhe Presidenti i Kosovės , z. Fatmir Sejdiu gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp 24/07/2010
KM Berisha nė konferencė pėr shtyp 22/07/2010
Kryeministri Berisha pėrshėndet Samitin e Dubrovnikut nė Kroaci 09/07/2010
Kryeministrat Berisha dhe Thaēi, gjatė konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp, Durrės 27/6/2010
123456789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave