Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Video tė takimeve tė Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Video       
KM Berisha uron shqiptarėt pėr Vitin e Ri 2013 31/12/2012
KM Berisha pėrshėndet Konferencėn e 7-tė tė Komandantėve tė Forcave Tokėsore tė vendeve tė NATO-s dhe vendeve partnere, Tiranė 9/5/2012
KM Berisha me KM italian Mario Monti, nė konferencė pėr shtyp pas takimit nė Palazzo Chigi, 7/5/2012
Kryeministri Berisha dhe Komisioneri pėr Zgjerimin nė KE, Stefan Fule gjatė Konferencės sė pėrbashkėt pėr shtyp 3/05/2012
KM Berisha dhe Sekretarja amerikane e Shtetit Hillary Clinton, nė njė prononcim pėr median, para takimit mes tyre, nė Departamentin e Shtetit, Washington DC 26/4/2012
KM Berisha gjatė konferencės pėr shtyp 28/01/2011
KM Berisha nė konferencė pėr shtyp 21/01/2011
KM Berisha nė konferencė pėr shtyp 22/01/2011
KM Berisha nė njė konferencė tė pėrbashkėt pėr shtyp me Drejtoreshėn e Lartė tė Bankės Botėrore Ngozi Okonjo-Iweala 10/01/2011
Urimi i KM Berisha pėr vitin 2011 31/12/2010
KM Berisha dhe Sekretari i Pėrgjithshėm i OBT-sė, z. Taleb Rifai, gjatė deklaratės pėr media 24/11/2010
KM Berisha, nė konferencė pėr shtyp pas kthimit nga samiti i NATO-s, nė Lisbonė 21/11/2010
123456789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave