Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Foto te takimeve te Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Foto       
Mblidhet Kėshilli Kombėtar i Territorit 4/7/2013
Mblidhet Kėshilli Kombėtar i Territorit 4/7/2013
Nga mbledhja e Keshillit te Ministrave. 3/07/2013
Kryeministri Berisha nė takimin me shefen e Misionit tė Vėzhgimit tė Zgjedhjeve tė OSBE/ODIHR, zonjėn Conny McCormack 02/07/2013
Kryeministri Berisha pret nė takim shefen e Misionit tė Vėzhgimit tė Zgjedhjeve tė OSBE/ODIHR, zonjėn Conny McCormack 02/07/2013
Nga mbledhja e Keshillit te Ministrave. 27/06/2013
Kryeministri Berisha nė takim me pėrfaqėsues tė kompanisė azere tė gazit e naftės SOCAR dhe tė Konsorciumit tė Shah Deniz 27/06/2013
Kryeministri Berisha nė takim me pėrfaqėsues tė kompanisė azere tė gazit e naftės SOCAR dhe tė Konsorciumit tė Shah Deniz 27/06/2013
Kryeministri Berisha sot nė selinė e Partisė Demokratike 26/06/2013
Kryeministri Berisha nė selinė e Partisė Demokratike 26/06/2013
Kryeministri Berisha shpreh nė ambasadėn Hungareze, ngushėllimet pėr ndarjen nga jeta tė ish- kryeministrit hungarez Gyula Horn 26/6/2013
Kryeministri Berisha pret nė takim Komisionin Ad Hoc tė Parlamentit Evropian, qė ndodhet nė Shqipėri me rastin e zgjedhjeve parlamentare 23.6.2013
5678910111213
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave