Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Foto te takimeve te Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Foto       
Kryeministri Berisha takon njė delegacion te Partisė Komuniste tė Kinės, kryesuar nga Drejtori i Drejtorisė sė Marrėdhėnieve me Europėn Lindore dhe Azinė Qendrore, z. Tian Yongxiang. 18/07/2013
KM Berisha duke folur nė mbledhen e Kėshillit tė Ministrave 17/7/2013
KM Berisha duke folur nė mbledhen e Kėshillit tė Ministrave 17/7/2013
Zėdhėnėsja e Kryeministrit, Erla Mėhilli nė deklaratė pėr shtyp. 11/7/2013
Zėdhėnėsja e Kryeministrit, Erla Mėhilli nė deklaratė pėr shtyp. 11/7/2013
Nga mbledhja e Keshillit te Ministrave. 10/07/2013
Kryeministri Berisha nė takim me ambasadorin e Mbretėrisė se Bashkuar ne Tiranė, zotin Nicholas Cannon 10/07/2013
Zėdhėnėsja e Kryeministrit, Erla Mėhilli nė deklaratė pėr shtyp 6/7/2013
Zėdhėnėsja e Kryeministrit, Erla Mėhilli nė deklaratė pėr shtyp 6/7/2013
Kryeministri Berisha takon kryetarin e Partisė Bashkimi Demokratik pėr Integrim tė shqiptarėve tė Maqedonisė, zotin Ali Ahmeti. 4/07/2013
Kryeministri Berisha takon kryetarin e Partisė Bashkimi Demokratik pėr Integrim tė shqiptarėve tė Maqedonisė, zotin Ali Ahmeti. 4/07/2013
Mblidhet Kėshilli Kombėtar i Territorit 4/7/2013
456789101112
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave