Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Foto te takimeve te Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Foto       
Mbledhja e sotme e Kėshillit tė Ministrave 24/07/2013
Mbledhja e sotme e Kėshillit tė Ministrave 24/07/2013
Kryeministri Berisha priti delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit, kryesuar nga Presidenti z. Rovnaq Abdullayev 23/07/2013
Kryeministri Berisha priti delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit, kryesuar nga Presidenti z. Rovnaq Abdullayev 23/07/2013
KM Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė 23/7/2013
KM Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė 23/7/2013
KM Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev 22/7/2013
KM Berisha pret nė takim ambasadorin e Maqedonisė nė Tiranė Vele Trpevski, me rastin e pėrfundimit tė mandatit tė tij 22/7/2013
KM Berisha pret nė takim ambasadorin e Maqedonisė nė Tiranė Vele Trpevski, me rastin e pėrfundimit tė mandatit tė tij 22/7/2013
Kryeministri Berisha priti nė takim Ambasadorin e Estonisė pėr Shqipėrinė z. Andres Talvik 22/07/2013
Kryeministri Berisha priti nė takim Ambasadorin e Estonisė pėr Shqipėrinė z. Andres Talvik 22/07/2013
Kryeministri Berisha takon njė delegacion te Partisė Komuniste tė Kinės, kryesuar nga Drejtori i Drejtorisė sė Marrėdhėnieve me Europėn Lindore dhe Azinė Qendrore, z. Tian Yongxiang. 18/07/2013
34567891011
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave