Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Foto te takimeve te Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Foto       
KM Berisha gjatė takimit me delegacionin e nivelit tė lartė tė Konsorciumit tė Gazsjellėsit Trans Adriatik- TAP 03/09/2013
Kryeministri Berisha priti artistin holandez Jaap van’t Veer, i cili prej vitesh jeton dhe punon nė Alpet shqiptare 31.08.2013
Kryeministri Berisha priti artistin holandez Jaap van’t Veer, i cili prej vitesh jeton dhe punon nė Alpet shqiptare 31.08.2013
Kryeministri Berisha priti artistin holandez Jaap van’t Veer, i cili prej vitesh jeton dhe punon nė Alpet shqiptare 31.08.2013
Kryeministri Berisha priti artistin holandez Jaap van’t Veer, i cili prej vitesh jeton dhe punon nė Alpet shqiptare 31.08.2013
Kryeministri Berisha pret nė takim Komandantin e Marinės tė Mbretėrisė sė Bashkuar, gjeneral major Ed Davis. 30/08/2013
Kryeministri Berisha pret nė takim Komandantin e Marinės tė Mbretėrisė sė Bashkuar, gjeneral major Ed Davis. 30/08/2013
Kryeministri Berisha pret nė njė takim z. Wolfgang Grossruck 29.08.2013
Kryeministri Berisha priti nė njė takim zotin Armend Zemaj deputet i LDK, i shoqėruar nga drejtues tė forumit rinor tė kėsaj partie 29.08.2013
Kryeministri Berisha nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave 28.08.2013
Kryeministri Berisha nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave 28.08.2013
KM Berisha priti njė grup tė Bankės Botėrore, tė kryesuar nga znj. Ellen Goldstein, Drejtore pėr Shqipėrinė dhe Koordinatore Rajonale pėr Europėn Juglindore dhe Azinė Qendrore 27/8/2013
123456789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave