Kreu      Kontakt     Harta e Faqes
English   

     Foto te takimeve te Kryeministrit Sali Berisha
Kėrko Foto       
Kryeministri Berisha zhvillon njė vizitė nė familjen e Azem Hajdarit, nė pėrkujtim tė 15 vjetorit tė ndarjes sė tij nga jeta 12/09/2013
Kryeministri Berisha gjatė ceremonisė nė varrezat e Dėshmorėve tė Kombit 12/09/2013
Kryeministri Berisha lė njė shėnim nė librin e ngushėllimeve 12/09/2013
Kryeministri Berisha zhvillon homazhe nė nderim tė heroit tė demokracisė, Azem Hajdari 12/09/2013
Kryeministri Berisha zhvillon homazhe nė nderim tė heroit tė demokracisė, Azem Hajdari 12/09/2013
Kryeministri Berisha gjatė takimit me kryeministrin e Kosovės z.Hashim Thaēi 6.09.2013
Kryeministri Berisha gjatė takimit me kryeministrin e Kosovės z.Hashim Thaēi 6.09.2013
Kryeministri Berisha gjatė takimit me kryeministrin e Kosovės z.Hashim Thaēi 6.09.2013
Nga mbledhja e Keshillit te Ministrave. 5/09/2013
Kryeministri Berisha priti sot Majlinda Kelmendin, Kampionen e re tė Botės nė xhudo 4.09.2013
Kryeministri Berisha priti sot Majlinda Kelmendin, Kampionen e re tė Botės nė xhudo 4.09.2013
Kryeministri Berisha priti sot Majlinda Kelmendin, Kampionen e re tė Botės nė xhudo dhe trajnerin e saj Driton Kuka 4.09.2013
123456789
     Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave