Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 

Aktivitet Mbledhje Qeverie VKM Projekt Ligj Udhëzime Lajme Ministrie
Kryeministri Berisha zhvillon njė vizitė nė familjen e Azem Hajdarit, nė pėrkujtim tė 15 vjetorit tė ndarjes sė tij nga jeta Kryeministri Berisha zhvillon njė vizitė nė familjen e Azem Hajdarit, nė pėrkujtim tė 15 vjetorit tė ndarjes sė tij nga jeta 2013-09-13

Kryeministri Berisha pret Kryeministrin e Republikės sė Kosovės, zotin Hashim Thaēi Kryeministri Berisha pret Kryeministrin e Republikės sė Kosovės, zotin Hashim Thaēi 2013-09-06

Vendimet dhe projektligjet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave Vendimet dhe projektligjet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave 2013-09-05

Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės” Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės” 2013-09-05

Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e fundit tė Kėshillit tė Ministrave Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e fundit tė Kėshillit tė Ministrave 2013-09-05

Kryeministri Berisha pret ne takim ambasadorin e Norvegjise zotin Jan Braathu Kryeministri Berisha pret ne takim ambasadorin e Norvegjise zotin Jan Braathu 2013-09-04

Kryeministri Berisha priti  Majlinda Kelmendin, Kampionen e re tė Botės nė xhudo dhe trajnerin e saj Driton Kuka Kryeministri Berisha priti Majlinda Kelmendin, Kampionen e re tė Botės nė xhudo dhe trajnerin e saj Driton Kuka 2013-09-04

Kryeministri Berisha priti nė takim delegacionin e nivelit tė lartė tė Konsorciumit tė Gazsjellėsit Trans Adriatik- TAP Kryeministri Berisha priti nė takim delegacionin e nivelit tė lartė tė Konsorciumit tė Gazsjellėsit Trans Adriatik- TAP 2013-09-03

 Kryeministri Berisha priti nė njė takim ambasadorin e ri tė Iranit, Z. A. Majid  Mozafari Kryeministri Berisha priti nė njė takim ambasadorin e ri tė Iranit, Z. A. Majid Mozafari 2013-09-03

Kryeministri Berisha pret artistin holandez Jaap van’t Veer Kryeministri Berisha pret artistin holandez Jaap van’t Veer 2013-08-31

Kryeministri Berisha pret nė takim Komandantin e Marinės tė Mbretėrisė sė Bashkuar, gjeneral major Ed Davis Kryeministri Berisha pret nė takim Komandantin e Marinės tė Mbretėrisė sė Bashkuar, gjeneral major Ed Davis 2013-08-30

Kryeministri Berisha pret nė njė takim z. Wolfgang Grossruck Kryeministri Berisha pret nė njė takim z. Wolfgang Grossruck 2013-08-29

Kryeministri Berisha priti nė njė takim zotin Armend Zemaj  deputet i LDK, i shoqėruar nga  drejtues tė forumit rinor tė kėsaj partie. Kryeministri Berisha priti nė njė takim zotin Armend Zemaj deputet i LDK, i shoqėruar nga drejtues tė forumit rinor tė kėsaj partie. 2013-08-29

Fjala e kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė Fjala e kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė 2013-08-28

Vendimet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave Vendimet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave 2013-08-28

Deklaratė e Kryeministrit Deklaratė e Kryeministrit 2013-08-27

Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein 2013-08-27

Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig 2013-08-22

Vendimet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave Vendimet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave 2013-08-21

Kėshilli i Ministrave miraton vendimin pėr decentralizmin e pėrdorimit tė fondeve tė Komisionit Evropian Kėshilli i Ministrave miraton vendimin pėr decentralizmin e pėrdorimit tė fondeve tė Komisionit Evropian 2013-08-21Kerkimi / Search
 
Fjala për kërkim:
Pas datës
[Kalendar]
Para datës
[Kalendar]
Aktivitet Mbledhje Qeverie
VKM Projekt Ligj
Udhëzime Lajme Ministrie
Ju lutemi, plotesoni fushat:
•Percaktoni fjalet e kerkimit.
•Zgjidhni te pakten nje kategori lajmi.

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave