Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Lajmet
 
Kryeministri Berisha priti Majlinda Kelmendin, Kampionen e re tė Botės nė xhudo dhe trajnerin e saj Driton Kuka
Kryeministri Berisha e quajti Mbretėresha e Botės nė xhudo kampionen Majlinda Kelmendi, ndėrsa tha se fitorja e saj i gėzoi shqiptarėt kudo nėpėr botė

 
Kryeministri Berisha priti nė takim delegacionin e nivelit tė lartė tė Konsorciumit tė Gazsjellėsit Trans Adriatik- TAP
Kryeministri Berisha priti sot nė takim delegacionin e nivelit tė lartė tė Konsorciumit tė Gazsjellėsit Trans Adriatik- TAP kryesuar nga Menaxheri i Pėrgjithshėm Z. Kjetil Tungland dhe Drejtori pėr Marrėdhėniet me Jashtė Z. Michael Hoffmann

 
Kryeministri Berisha priti nė njė takim ambasadorin e ri tė Iranit, Z. A. Majid Mozafari
Ambasadori i Iranit z. A. Majid Mozafari, duke e falenderuar kryeministrin Berisha pėr pritjen, kėrkoi mbėshtetjen e tij pėr ēuarjen mė pėrpara tė marrėdhėnieve mes dy vendeve
 
Kryeministri Berisha pret artistin holandez Jaap van’t Veer
Kryeministri Berisha priti artistin holandez Jaap van’t Veer, i cili prej vitesh jeton dhe punon nė Alpet shqiptare.

 
Kryeministri Berisha pret nė takim Komandantin e Marinės tė Mbretėrisė sė Bashkuar, gjeneral major Ed Davis
Kryeministri Berisha i shprehu zotit Davis kėnaqėsinė pėr bashkėpunimin midis dy vendeve dhe veēanėrisht midis forcave tė tyre tė armatosura. “Ne jemi nė njė moment tė perfeksionimit tė ushtrisė shqiptare si njė forcė profesioniste dhe synojmė modern

 
Kryeministri Berisha pret nė njė takim z. Wolfgang Grossruck
Kryeministri Berisha priti sot nė takim z. Wolfgang Grossruck, deputet i parlamentit austriak dhe President i Asamblesė Parlamentare tė OSBE-sė si dhe njė pėrfaqėsi tė shėrbimit zjarrfikės tė Austrisė

 
123456789
 

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave