Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Lajmet
 
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Presidenti i SOCAR, Abdullayev shprehu mirėnjohjen e tij pėr kontributin dhe angazhimin personal tė Kryeministrit Berisha nė mbėshtetje tė projektit tė TAP-it

 
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha priti sot nė takim njė grup biznesmenėsh amerikanė, qė sėbashku me familjet po bėjnė njė vizitė nė Ballkan pėr qėllime turistike dhe investuese.

 
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
Ambasadori Mustafayev edhe njėherė ēmoi pėrpjekjet e panumėrta tė Kryeministrit Berisha nė mbėshtetje tė projektit tė TAP-it si pjesė e Korridorit tė Jugut, me rėndėsi strategjike pėr sigurimin dhe diversifikimin e burimeve tė energjisė pėr rajonin

 
Kryeministri Berisha priti nė takim Ambasadorin e Estonisė pėr Shqipėrinė z. Andres Talvik
Ambasadori Talvik vlerėsoi progresin e jashtėzakonshėm qė Shqipėria ka shėnuar gjate kėsaj periudhe nė tė gjitha fushat, nė veēanti nė reformat e lidhura me anėtarėsimin nė BE

 
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Maqedonisė nė Tiranė Vele Trpevski, me rastin e pėrfundimit tė mandatit tė tij
Ambasadori Trpevski e falenderoi pėrzemėrsisht Kryeministrin Berisha pėr pritjen e ngrohtė e miqėsore, si dhe mbėshtetjen e vazhdueshme tė tij personalisht dhe qeverisė shqiptare pėr realizimin me sukses tė misionit tė tij nė Tiranė.

 
Kryeministri Berisha pret njė delegacion te Partisė Komuniste tė Kinės
Kryeministri Berisha i uroi miqve mirėseardhjen dhe theksoi se kjo vizitė ėshtė tregues i qartė i interesit konstant qė Partia Komuniste e Kinės ka treguar ndaj marrėdhėnieve mes tė dy vendeve dhe dy partive.

 
67891011121314
 

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave