Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Lajmet
 
Vendimet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave
Nė mbledhjen e sotme tė Kėshillit tė Ministrave u miratuan vendimet e mėposhtme:

 
Deklarata e Kryeministrit Berisha lidhur me zhvillimet tragjike tė dy ditėve te fundit nė Egjipt
Duke dėnuar me ashpėrsinė mė tė madhe masakrat e juntės ushtarake tė Kajros ndaj popullsisė civile, qeveria shqiptare bėn thirrje pėr njė qėndrim ndėrkombėtar tė koordinuar tė vendosur pėr tė ndalur dorėn e masakrės ndaj qytetarėve
 
Vendimet dhe projektligjet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave
Pjesa e dytė e vendimeve dhe projektligjeve tė miratuara nė mbledhjen e sotme tė Kėshillit tė Ministrave:

 
Vendimet dhe Projektligjet e miratuara nė mbledhjen e Kėshillit tė Ministrave:
Ne mbledhjen e sotme te Keshillit te Ministrave u miratuan vendimet dhe projektligjet e meposhtme:

 
Kryeministri Berisha: Do tė kundėrshtojmė me tė gjitha mjetet demokratike rikthimin e praktikave tė vjetra tė pranimeve nė universitete
Nė mbledhjen e sotme Kėshilli i Ministrave miratoi disa vendime dhe projektligje tė rėndėsishme. Gjatė fjalės sė tij nė fillim tė mbledhjes, Kryeministri Berisha u ndal nė tre vendime tė rėndėsishme

 
Kryeministri Berisha mesazh ngushėllimi Kryeministrit tė Republikės sė Italisė z. Enrico Letta, pėr humbjet e jetėve njerėzore nė aksidentin tragjik tė ndodhur nė afėrsi tė qytetit tė Avellinos
Me keqardhje tė thellė kam mėsuar pėr aksidentin tragjik tė rrėzimit tė autobusit tė pasagjerėve nė afėrsi tė qytetit Avellino, si pasojė e tė cilit humbėn jetėn 38 qytetarė e u plagosen disa tė tjerė
 
456789101112
 

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave