Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Disa nga OJF-te vepruese ne Shqiperi
 
Fondacioni i Fëmijëve Shqiptarë "Domenick Scaglione"
www.albanianchildren.org

FSHSHC
Fondacioni Shqiptar i Shoqërisë Civile
www.a-csf.org

CAFOD Albania  
www.cafodalbania.org

SIFE Albania
Student në sipërmarrje të lirë
www.sifealbania.org

ISB
Instituti i Studimeve Bashkëkohore
http://www.ics-al.org

AIIS
Instituti Shqiptar i Studimeve Ndërkombëtare
www.aiis-albania.org

ISPL
Instituti për Studimeve Publike & Ligjore
www.ipls.org

CO-PLAN
Co-PLAN, Instituti për Zhvillimin e Habitatit
www.co-plan.org

FONDACIONI SOROS
Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë
www.soros.al

PARTNERS ALBANIA
Qendra për ndryshim dhe menaxhimin e konfliktit
www.partnersalbania.org

CRCA
Qendra për Mbrojtjen e të Drejtave të Fëmijëve në Shqipëri 
www.crca.org.al

CARITAS
www.caritasalbania.org

FORUMI I PAVARUR I GRUAS SHQIPTARE
www.ascpdp.org

GSHDNJ
Grupi Shqiptar për të Drejtat e Njeriut
www.ahrg.org

KSHH
Komiteti Shqiptar i Helsinkit
www.ahc.org.al

SAVE THE CHILDREN IN ALBANIA
www.savealbania.org

Qendra e Gruas  
www.women-center.org.al

Qendra e trajnimit multidisiplinar për problemet e keqtrajtimit të fëmijëve
www.mcmcm.org

Shtëpia e Librit dhe Komunikimit
www.babel.com.al

 Marrë nga Ministria e Jashtme


   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave