Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kėshilli i Ministrave miraton projektligjin “Pėr Shėrbimin e Kontrollit tė Brendshėm, nė Ministrinė e Brendshme”
 

Këshillit të Ministrave mori në shqyrtim dhe miratoi sot projektligjin “Për Shërbimin e Kontrollit të Brendshëm, në Ministrinë e Brendshme”. Me anë të këtij projektligji, i cili është dhe në kuadër të angazhimeve të qeverisë shqiptare në proceset integruese në Bashkimin Evropian dhe të përafrimit të legjislacionit tonë me atë ndërkombëtar, synohet të krijohen bazat për rritjen e pavarësisë, eficencës dhe forcimin e kapaciteteve të këtij shërbimi.

 

Kryeministri Berisha u shpreh se projektligj, i cili është hartuar me ekspertizën më të mirë dhe është në kuadër të angazhimeve të qeverisë shqiptare në proceset e integrimit, është një tjetër dëshmi se qeveria po kryen në vazhdimësi reforma.


16/07/2008

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave