Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kryeministri Berisha pėrshėndet kalendarin e dhuruar nga Ministrja Bregu pėr kabinetin qeveritar
 

- Kalendari përmban prioritete bazë të çdo ministrie në zbatimin e MSA-së

 

Kryeministri Berisha përshëndeti sot dhuratën e bërë nga Ministrja e Integrimit, njëkohësisht zëdhënëse e qeverisë, për kabinetin qeveritar, një kalendar ku specifikohen për çdo ministri prioritetet bazë të punës, në drejtim të zbatimit të Marrëveshjes së Stabilizim –Asociimit.    

 

“Zonja Bregu ka përgatitur një dhuratë për secilin prej jush. Unë e përgëzova dhe e falënderova atë për dhuratën e bërë dhe shpresoj se ky kalendar do të jetë në tryezën tuaj të përditshme të punës dhe ju do të specifikoni për çdo javë, përmbushjen e detyrimeve që rrjedhin nga Marrëveshja e Stabilizim Asociimit”, u shpreh Kryeministri.

 

Nga ana e saj, zonja Bregu shpjegoi se në këtë kalendar janë renditur prioritet bazë për çdo muaj, për secilën ministri, duke nisur nga Kryeministria, në raport me detyrimet për zbatimin e marrëveshjes së Stabilizim Asociimit.


04/01/2008

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave