Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kryeministri Berisha; Ligji pėr nėnshkrimin elektronik, domosdoshmėri absolute
 
Kryeministri Berisha vlerësoi, gjatë mbledhjes së qeverisë, se ligji “Për nënshkrimin elektronik”, është shumë i domosdoshëm për moshën dixhitale të vendit. Kryeministri falënderoi ekspertët shqiptarë e të huaj për punën e bërë në përgatitjen e ligjit, si dhe shprehu mirënjohjen edhe për GTZ-në, e cila  ka financuar këtë proces

“Ligji është jashtëzakonisht i domosdoshëm për përdorimin e gjerë e masiv të procedurave elektronike”, u shpreh Kryeministri, ndërsa nënvizoi se ky do të jetë viti i përpjekjeve të mëdha për E-goverment, ku pritet finalizimi i një serie të gjerë procedurash elektronike, krahas atyre të dixhitalizuara tashmë.


04/01/2008

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave