Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
V E N D I M PĖR NJЁ SHTESЁ NЁ VENDIMIN NR.1, DATЁ 10.1.2007, TЁ KЁSHILLIT TЁ MINISTRAVE, “PЁR MIRATIMIN E RREGULLAVE PЁR PROKURIMIN PUBLIK”, TЁ NDRYSHUAR
 
V E N D I M
PËR
NJЁ SHTESЁ NЁ VENDIMIN NR.1, DATЁ 10.1.2007, TЁ KЁSHILLIT TЁ MINISTRAVE, “PЁR MIRATIMIN E RREGULLAVE PЁR PROKURIMIN PUBLIK”, TЁ NDRYSHUAR
Nё mbёshtetje tё nenit 100 tё Kushtetutёs dhe të ligjit nr.9643, datë 20.11.2006, “Për prokurimin publik”, të ndryshuar, me propozimin e ministrit për Inovacionin dhe Teknologjisë së Informacionit e të Komunikimit, Kёshilli i Ministrave

V E N D O S I:
Nё “Rregullat për prokurimin publik”, që i bashkëlidhet vendimit nr.1, datё 10.1.2007, tё Kёshillit tё Ministrave, tё ndryshuar, nё kreun XI, pas shkronjёs “c” shtohet shkronja “ç”, me këtë pёrmbajtje:

“ç) “Në përputhje me rregullat e prokurimit publik, të përcaktuara në ligj dhe në këtë vendim, ministritё e linjёs mund tё nxjerrin rregullore apo udhёzime pёr hartimin e termave tё referencёs dhe specifikimeve teknike pёr projekte nё fushat specifike që ata mbulojnë, ndër të tjera, në shёrbimet pёr teknologjinё e informacionit e të komunikimit, në ekonomi, në arsim, në shёrbimet sociale e në shëndetësi.”.
Ky vendim hyn nё fuqi pas botimit nё “Fletoren zyrtare”.
K R Y E M I N I S T R I
SALI BERISHA
21/08/2013

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave