Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
V E N D I M PĖR NJĖ NDRYSHIM NĖ VENDIMIN NR.310, DATĖ 21.4.2011, “PĖR PĖRCAKTIMIN E KOSTOS MESATARE, LEKĖ PĖR METĖR KATROR, PĖR OBJEKTET SHTETĖRORE TĖ TRANSFORMUARA NĖ FOND BANESASH, KALUAR NĖ PĖRGJEGJĖSI ADMINISTRIMI TĖ ENTIT KOMBĖTAR TĖ BANESAVE, ME Q
 
V E N D I M

PËR

NJË NDRYSHIM NË VENDIMIN NR.310, DATË 21.4.2011, “PËR PËRCAKTIMIN E KOSTOS MESATARE, LEKË PËR METËR KATROR, PËR OBJEKTET SHTETËRORE TË TRANSFORMUARA NË FOND BANESASH, KALUAR NË PËRGJEGJËSI ADMINISTRIMI TË ENTIT KOMBËTAR TË BANESAVE, ME QËLLIM PRIVATIZIMI PËR BANORËT POSEDUES, SIPAS VENDIMEVE TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE TË PERIUDHËS 2009-2011”

Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës, të nenit 128, të ligjit nr.8485, datë 12.5.1999, “Kodi i Procedurave Administrative”, dhe të nenit 34/1, të ligjit nr.9232, datë 13.5.2004, “Për programet sociale të strehimit në zonat urbane”, të ndryshuar, me propozimin e ministrit të Punëve Publike dhe Transportit, Këshilli i Ministrave

V E N D O S I:

Në titull dhe kudo në përmbajtje të vendimit nr.310, datë 21.4.2011, të Këshillit të Ministrave, togfjalëshi “…periudhës 2009-2011…” zëvendësohet me “…periudhës 2009-2013….”.

Ky vendim hyn në fuqi menjëherë dhe botohet në “Fletore zyrtare”.

K R Y E M I N I S T R I

SALI BERISHA
21/08/2013

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave