Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
V E N D I M PĖR NJĖ NDRYSHIM NĖ VENDIMIN NR.410, DATĖ 8.6.2011, TĖ KĖSHILLIT TĖ MINISTRAVE, “PĖR TRANSFERIMIN E PRONĖSISĖ SĖ GODINĖS SĖ ISH-NDĖRMARRJES SĖ PRODHIMIT ARTIZANAL (NPA), SHKOZET, DURRĖS, FAMILJEVE TĖ SHPRONĖSUARA NĖ ZONĖN E PORTO-ROMANOS
 
V E N D I M


PËR


NJË NDRYSHIM NË VENDIMIN NR.410, DATË 8.6.2011, TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE, “PËR TRANSFERIMIN E PRONËSISË SË GODINËS SË ISH-NDËRMARRJES
SË PRODHIMIT ARTIZANAL (NPA), SHKOZET, DURRËS, FAMILJEVE TË SHPRONËSUARA NË ZONËN E PORTO-ROMANOS”


Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës, të ligjit nr.8652, datë 31.7.2000, “Për organizimin dhe funksionimin e qeverisjes vendore”, dhe të neneve 3, pika 2, e 7, të ligjit nr.8743, datë 22.2.2001, “Për pronat e paluajtshme të shtetit”, të ndryshuar, me propozimin e ministrit të Punëve Publike dhe Transportit dhe ministrit të Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit të Ujërave, Këshilli i Ministrave


V E N D O S I:


1. Aneksi 1, bashkëlidhur vendimit nr.410, datë 8.6.2011, të Këshillit të Ministrave, zëvendësohet me aneksin 1, që i bashkëlidhet këtij vendimi.

2. Ngarkohet bashkia Durrës për zbatimin e këtij vendimi.

Ky vendim hyn në fuqi pas botimit në “Fletoren zyrtare”.


K R Y E M I N I S T R I


SALI BERISHA

21/08/2013

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave