Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
PROJEKTLIGJ PĖR ADERIMIN E REPUBLIKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ NĖ MEMORANDUMIN E MIRĖKUPTIMIT PĖR ORGANIZIMIN, ADMINISTRIMIN, SIGURINĖ, FINANCIMIN DHE PLOTĖSIMIN ME PERSONEL TĖ QENDRĖS SĖ PĖRBASHKĖT TĖ INFORMACIONIT (INTELLIGENCE FUSION CENTRE-IFC)
 

P R O J E K T L I GJ


PËR

ADERIMIN E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË NË MEMORANDUMIN E MIRËKUPTIMIT PËR ORGANIZIMIN, ADMINISTRIMIN, SIGURINË, FINANCIMIN DHE PLOTËSIMIN ME PERSONEL TË QENDRËS SË PËRBASHKËT TË INFORMACIONIT (INTELLIGENCE FUSION CENTRE-IFC)

Në mbështetje të neneve 78, 83, pika 1, e 121, të Kushtetutës, me propozimin e Këshillit të Ministrave, Kuvendi i Republikës së Shqipërisë

   
 V E N D O S I:

   Neni 1

Aderimin e Republikës së Shqipërisë në memorandumin e mirëkuptimit për organizimin, administrimin, sigurinë, financimin dhe plotësimin me personel të Qendrës së Përbashkët të Informacionit (Intelligence Fusion Centre-IFC), bërë bërë më 5 tetor 2006.

Neni 2

Ky ligj hyn në fuqi 15 ditë pas botimit në “Fletoren zyrtare”.
 

 K R Y ET A R I
              
JOZEFINA TOPALLI (ÇOBA)


23/07/2010
Votoni per projektligjin
PO:       JO: 

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave