Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kryeministri Berisha: Gjatė kėtij mandati, qytetarėt do marrin pėrgjigje pėr kėrkesat e tyre nė njė sportel
 

Po sot, qeveria miratoi projektligjin “Për bazën e të dhënave shtetërore”, i propozuar nga Ministria për Inovacionin dhe Teknologjinë e Informacionit e të Komunikimit.

 

“Shqipëria, - tha Kryeministri - duhet të ecë drejt ndërlidhjes së të gjitha të dhënave dhe ne po punojmë që gjatë këtij mandati, të arrihet një ndërlidhje e të gjitha të dhënave që ekzistojnë në vend. Në këtë mënyrë, ecet drejt një sporteli të vetëm, tek i cili qytetarët shqiptarë do të mund të gjejnë të gjitha shërbimet dhe të mos rendin, siç rendin sot nga një zyrë në tjetrën, por në zyrën, ku do të paraqiten të jenë disponibël të gjitha të dhënat që atij i duhen për të marrë përgjigje për kërkesën e tij”. 


30/06/2010

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave