Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
AKT NORMATIV PĖR NJĖ NDRYSHIM NĖ LIGJIN NR.9880, DATĖ 25.2.2008, “PĖR NENSHKRIMIN ELEKTRONIK”
 

AKT NORMATIV

PËR  

NJË NDRYSHIM NË LIGJIN NR.9880, DATË 25.2.2008,  “PËR NENSHKRIMIN ELEKTRONIK”

 Në mbështetje të nenit 101 të Kushtetutës, me propozimin e Kryeministrit, Këshilli i Ministrave

 V E N D O S I :

 Neni 1

 Në pikën 2, të nenit 10, të ligjit nr.9880, datë 25.2.2008, “Për nëshkrimin elektronik”, fjalët “... të ministrit, që mbulon punët e brendshme.” zëvendësohen me “... të ministrit përgjegjës të fushës, të përcaktuar me vendim të Këshillit të Ministrave.”.

 Neni 2

 Ky akt normativ hyn në fuqi menjëherë dhe botohet në “Fletore zyrtare”.

 K R Y E M I N I S T R I

SALI  BERISHA


30/09/2009

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave