Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kryeministri Sali Berisha ngushėllon familjen e futbollistit Kujtim Majaci
 

Kryeministri Sali Berisha i ka dërguar një mesazh ngushëllimi familjes të personalitetit të shquar të sportit shqipar, të ndjerit Kujtim Majaci. Përmes këtij mesazhi kryeministri shprehet:

E dashur bashkëshorte, të dashur fëmijë, e dashur nënë e të ndjerit Kujtim Majaci!

Në emrin tim dhe të qeverisë, ju shpreh ju, ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen e papritur nga jeta e njeriut tuaj më të dashur, Kujtim Majaci. Me vdekjen e tij, ju keni humbur njeriun më të çmuar, Fieri një qytetar shembullor, Shqipëria njërin prej personaliteteve më të shquara të futbollit shqiptar, yllin që shkëlqeu në dhjetra e qindra aktivitete futbollistike, që ndezi dhe çoi peshë si pakkush zemrat e publikut sportdashës shqiptar.

Duke ndarë dhimbjen e pikëllimin me ju, me miqtë dhe të afërmit e Kujtimit, lutem që njeriu juaj i dashur të gjejë paqen e amëshuar dhe ju forcën për të pëballuar këtë humbje.

 

Me respekt Sali Berisha


15/07/2009

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave