Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Kryeministri Berisha i bėn apel qytetarėve shqiptarė tė pajisjen me letėrnjoftimin elektronik, njė dokument tepėr i rėndėsishme pėr njė infrastrukturė moderne pėr zgjedhjet
 

- Kryeministri e cilësoi pajisjen nga çdo qytetar me dokumentet e reja të identitetit, të teknologjisë më të lartë, një akt patriotik dhe të përgjegjshëm.

 

Kryeministri Berisha u bëri thirrje qytetarëve shqiptarë të pajisjen me letërnjoftimin elektronik, duke e konsideruar, si një dokument tepër të rëndësishme për një infrastrukturë moderne për zgjedhjet e 28 qershorit.  

 

“Shfrytëzoj rastin t’u bëj edhe një herë thirrje qytetarëve shqiptarë që, më shumë se në çdo rast tjetër, duke marrë letërnjoftimet kanë mundësi të dëshmojnë të gjithë peshën dhe rolin e tyre në dy drejtime jashtëzakonisht të rëndësishme për ta, për fëmijët e tyre dhe vendin në tërësi. Drejtimi i parë është pjesëmarrja në votime me dokumentet më të sigurta të identitetit dhe dëshmia para 28 vendeve anëtare të NATO-s, para 27 vendeve anëtare të Bashkimit Europian, para të gjithë miqve tanë, të atyre që vendosën një besim të paprecedent mbi ne, shqiptarët dhe Shqipërinë, të dëshmojmë se këto zgjedhje do t’i bëjmë të standardeve më të mira dhe çdo qytetar, duke marrë letërnjoftimin firmos për një infrastrukturë moderne të zgjedhjeve të ardhshme,” u shpreh Kryeministri Berisha.  

 

Kryeministri e cilësoi pajisjen nga çdo qytetar me dokumentet e reja të identitetit, të teknologjisë më të lartë, një akt patriotik dhe të përgjegjshëm.


08/04/2009

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave