Kreu      Kontakt     Harta e Faqes     E-mail
 
English   
 

Faqja Arkivė e Kėshillit tė Ministrave

 
DAP
 
Informacione mbi Kryeministrinë
Informacione mbi Kryeministrinë
 
 
Lufta kunder korrupsionit
 

ketu do te fusim: Programin e Qeverise pjesen antikorrupsion, Strategjine Antikorrupsion, pjese te SKZHI-se dhe nje lidhje per SKZHI-ne vete, pjeset qe lidhen me antikorrupsionit nga Planet e Integruara Ministeriale, qe jane instrumentat e zbatimit dhe monitorimit te SKZHI-se, dhe informacione te ngjashme
 
 

ketu vendosen informacione mbi ligjet qe jane duke u hartuar. Pas klikimit tek ky nentitull duhet te hapet perveē listes se ligjeve ne proces hartimi shoqeruar me informacion te shkurter mbi objektivin rregullues te ligjit dhe parimet kryesore, projekt ligjet e miratuara ne qeveri dhe qe jane ne diskutim ne Kuvend; edhe nje forum ku te diskutohen parimet e ligjit, qytetare ose grupe te interesuara mund te shkruajne per ceshtje qe do donin te rregulloheshin nga nisma e re ligjore si dhe menyren, parimet sipas te cilave e mendojne rregullimin.
 
 

ketu duhet te jepet informacion mbi institucionet me rradhe, bazen ligjore mbi te cilen operojne, strukturen, menyren e operimit / funksionimit; kontakte (e-mail, adresa, tel); raporte periodike nga puna e tyre. Institucionet qe duhet te perfshihen janeir
 
 

ketu futen projektet qe jane duke u implementuar, nje permbledhje e shkurter e projektit, teksit i plote, raport mbi ecurine, afatet, newsletter mbi to kur kane si rasti i MCC-se
 
 

informacioni qe pak a shume ndodhet ne faqe, por mund te strukturohet
 
 

GRECO: Konventat e Keshillit te Evropes penale dhe Civile Kunder Korrupsionit, raportet e vleresimit te GRECO-s ne kohe, rekomandimet e lena dhe afatet e zabtimit,
 
 

Surveys: TI Corruption perception Index / USAID / WBI / MCC Indicators /
 
 

ketu vendosen lidhje te drejtperdrejta pa hyre ne titujt e tjere per te kerkuar mbi aato informacione qe jane te freskta dhe qe kane interes. Psh nje sondazh qe sapo ka dale, nje ligj I sapo miratuar, nje raport, nje aktivitet, etj
 
 

   Foto Galeri...

   
 
   Multimedia...
   
 
   Kërko në faqe
Kërkim i Avancuar
 
   Lajme Shkurt
 
Qeveria miraton vendimin pėr shpronėsimin e pasurive tė paluajtshme, pronė private, qė preken nga zbatimi i projektit “Bulevardi verior dhe rehabilitimi i lumit tė Tiranės”
Deklaratė e Kryeministrit
Kryeministri Berisha pret Drejtoren pėr Shqipėrinė nė Bankėn Botėrore, Ellen Goldstein
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Austrisė nė Shqipėri Florian Raunig
Kryeministri Berisha pret kryetarin e Partisė Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, zotin Ramush Haradinaj
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri tė Gjermanisė nė Tiranė, zotin Helmut Hoffman
Fjala e Kryeministrit Berisha nė mbledhjen e qeverisė
Kryeministri Berisha pret delegacionin e nivelit tė lartė tė kompanisė azere tė prodhimit tė naftės dhe gazit SOCAR
Kryeministri Berisha pret njė grup biznesmenėsh amerikanė
Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Azerbajxhanit, zotin Rahman Mustafayev
 
Email:
Regjistrohuni qė tė merrni lajmet e fundit

Disclaimer Te gjitha te drejtat e rezervuara Keshilli i Ministrave